İçine Kapanık Bayanlara Önemli Uyarılar

0
352

İçine Kapanık Bayanlara Önemli Uyarılar

Her bayanın karakteri birbirinden farklı olmaktadır. Kimi bayanlar gördükleri kişiler ile rahatlıkla iletişim kurabilirken kimileri için ise bu durum son derece zordur. İnsanlar ile iletişim kurmak, yeni insanlarla tanışmak ve farklı bir ortama girmek bazı bayanları zorlayabilir.

Bu makalemizde bahsettiğimiz yapıdaki bayanlar genellikle içine kapalı kişilerdir ve bu saydığımız farklılıklar onları oldukça bir duruma sokabilir. Pek çok içine kapanık insan bu durumun farkında değildir. Birileri onlara söylediğinde bu durumu kabul etmek istemez ve yaşadığı bu durumun normal olduğunu savunabilir.

Sizlerde toplumdan uzak durmak, daha çok yalnız kalmak istiyor, yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanıştığınızda bu durumdan utanıyor, insanlar ile konuşmaktan çekiniyorsanız içe kapanık bir insan olabilirsiniz. Siz kendinize dönüp daha iyi bakmalı ve bu soruya gerçek bir cevap vermelisiniz.

İçine Kapanık Bayanlar genellikle oldukça sessiz olur ve bu sessizlik bozulmadığında bir ömür devam edebilir. Çünkü İçine Kapanık Bayanlar dertlerini konuşarak anlatmak istemezler ve sessiz kalmayı tercih ettikçe bu durum alışkanlık haline gelebilir. Sessizliğin alışkanlık haline gelmesiyle beraber kendinizi anlatma, ifade etme özgürlüğünüzü de yavaşça kaydedebilirsiniz.

İçine Kapanık Bayanlar aşk ve sevgi konularında da diğer insanlar gibi istediklerini söyleyemedikleri için kaybedebilirler. İçine kapalı olan insanlar bir kişiye karşı sevgi duymaya başladığında bu durumdan utanabilirler ve sessiz kalmayı tercih edebilirler. İçe kapanık olan insanlar genellikle sevgilerini içlerinde ve tek başlarına yaşamayı tercih ederler. İçe kapanıklık bir tercih olsa da zamanla aşınmadığında yalnızlık getirecektir.

İçe kapanıklık yüzünden sevdiği insana açılamayan kişi sayısı son derece fazladır. Ne kadar içe kapanık bir insan olsanız da aşk ve sevgi içe kapanıklık dinlemez. Sevdiğiniz insana sevdiğinizi söylemediğiniz de onu kaybetme ihtimaliniz artabilir.

Lütfen Dikkat !!!

İçine Kapanık Bayanlar toplumda dikkat çekmez. Girdikleri ortamda sadece dinleyici oldukları için kendi dertlerini bilen insan sayısı olmaz. Böyle olunca da bir dertlerini kimseyle paylaşmadıklarından onlara yardım edecek insan sayısı da sürekli azalacaktır. İçe kapanıklık sosyalleşme de engelleyecektir.
Facebook Yorumları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin.