Hakkımızda

Kendimizi siz değerli meleklerimize nasıl anlatalım konusunda fikir ayrılığı yaşamış olsak da sonunda ortak bir karar alarak Hakkımızda bölümümüzü samimi bir şekilde yazmaya karar verdik.

Bizle doğrucu davud modunda olan kişileriz. Sitemizi yayın hayatına sokmadan önce malum sosyal ağlar ve sektörde yer alan bazı bayan portal sitelerinde üyeliği olan haftanın belirli saatlerinde bu sitelerde vakit geçiren meleklerden biriyiz.

Sitemizin kuruluş amacına destek veren ve bizi site ve gruplarından banlayan tüm site yöneticilerine teşekkürü siz meleklerimizin huzurunda yeniden tekrarlıyoruz. TEŞEKKÜRLER…

Bendeniz Linya bu fikri hayata geçirelim fikrini ilk ortaya süren kişi olarak (en çok banlanan ve gruplardan atılan kişi olarak) “ Ban ve atılma konusuna konusuna ayrıca değineceğim”  neden bizim de bayanlara yönelik bir web sitemiz olmasın diyerek başlayan muhabetimizin sonunda bu işe soyunduk. Sitemizin içerisinde yer alacak olan tüm bilgilendirme amaçlı makalelerin tamamını bizzat okuyarak, doğruluğunu bizzat kontrol ederek hazırlamış veya konusunda uzman olan kişilerin kitaplarından alıntılar yaparak hazırlattırdığımız ve tamamen bayanlara yönelik konuların bulunduğu, her bayanın ilgi alanına hitap edebileceğimiz bir web sitemimizi yayına almış bulunmaktayız.

Kendimizi sizlerin yerine koyarak ve mümkün olduğunca  sizlerin ne isteyeceğinizi düşünerek ve hala eksiğimizin olduğunu bilmemize rağmen, elimizden geldiğince web sitemizi geliştirmeye çalışacağız.

Web sitemizin geliştirilmesi konusunda siz meleklerimizden de yardım talebinde bulunuyoruz. Siz meleklerimizin görüşleri bizim için çok önemli ve değerli. Hatamızı veya eksikliğimizi bizlere bildirmenizi, tüm öneri ve şikayetlerinizi dikkate alacağımızı bilmenizi isteriz.

Şimdi gelelim sitemizin olmazsa olmaz kuralına… Sitemiz içerisinde şahsım dahil artı diğer yönetici arkadaşlarımız da olmak üzere hiç kimse başka bir üyemizden üstün değil ve olmasına müsaade etmeyiz.  Kimsenin kişisel haklarına hakaret, aşağılama, küçük görme gibi lüksünün olmadığının net bir şekilde bilinmesi gerekmektedir. Bizler bu siteyi hayata geçirirken kişi hak ve özgürlüğünün ön planda tutmaya önem göstereceğiz diye karar alarak yola çıktık. Bu şekilde de devam etmesi için elimizden gelen bir fazlasını yapacağımızı bilmenizi isteriz.

Ban yemem ve gruplardan atılma hiyakesine gelirsek eğer; Başta da belirtiğimiz gibi doğrucu davud olunca 9 köyden kovarlarmış insanı. Üyesi olduğum sayfalardan birinde bir üye bir yazı paylaşmıştı. Yazının paylaşılma zamanı 8 dakika önceydi. Dikkatimi çekti sonuçta bir anne ve yardım isteğinde bulunmuştu. Yardım konusu aynen bu şekildeydi. Kızımın ateşi 40,5 derece ne yapmalıyım diye soru sormuştu. Okuyunca üzüldüm nede olsa herkesin çocuğu var.  İnşallah sağlıklı düşünüp çocuğunu doktora götürmüş yada soğuk su bastırılmış biz bezle ateşini anlık da olsa düşürmüştür diye düşünürken aynı üyeden 2-3 dakika sonra bir paylaşım daha geldi. “ Fikri olan yok mu diye” gözlerime inanamadım. Doğrucu davud moduna girerek cevap yazdım. Bu kadar bekleyeceğine çocuğunu doktora götürsene diye yazdım ve şuan karşınızdayım 🙂

Şimdi bu komedi trajik konuyu es geçerek sizlere kurumsal moda girmeden samimi bir şekilde diğer yönetici arkadaşlarımızı tanıtmak istiyorum.

Admin : İnanılmaz detaycı birisi. Detaycı olması insanı kanser eder. Bulaşmayın. Kendisine ulaşmak isterseniz eğer  https://www.bizmelekler.com/author/admin/ adresinden ulaşabilir veya admin@bizmelekler.com  E-Posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Samara : İsminden anlaşılacağı gibi korku filminden kaçmış bir modda ve ayrıca aramızda ki en kokoş yönetici arkadaşımızdır.  Ne alaka dediğiniz duyar gibiyim. Samara anlatılmaz YAŞANIR… Kendisine https://www.bizmelekler.com/author/samara/ adresinden rahatlıkla ulaşabilir veya samara@bizmelekler.com E-Posta adresinden vizyondaki korku filmleri öğrenebilirsiniz.

Historia : Hırs denildiğinde ilk akla gelen isimdir kendisi. Kesinlikle kendisiyle hiçbir şekilde iddaa’ya girilmez, oyun oynanmaz ve lades bile tutuşmayız. Kaybetmeyi göze alan üyelerimizin kendisine ulaşmaları için “Tavsiye etmiyoruz”  https://www.bizmelekler.com/author/historia/ adresinden veya historia@bizmelekler.com E-Posta adresinden ulaşmaları yeterli olacaktır.

Linya : Tek kelime ile doğrucu davud. Site ve sayfalardan atılmaktan dolayı kendine site kurarak bu sorundan kurtulmayı düşünen kişi.   Şimdi kendini tanıtan kişinin Linya olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Karşınızda @BM@ Linyanın gariban 🙂 hiçbir suçu olmayan sadece eşinin almış olduğu karara destek verecek kadar ona önem veren kişi. Linya’nın Eşi olarak ben sitedeki tek erkek yönetici.  Linya’ya ulaşmak isterseniz eğer https://www.bizmelekler.com/author/linya/ adresinden ulaşabilirsiniz. E-Posta adresinden iletişime geçmek isteyen üyelerimiz linya@bizmelekler.com adresine E-Posta atmaları yeterli olacaktır.

@BM@ : Dört bayan yöneticinin yanında kendimi Charlie’nin melekleri dizisinde ki gizemli kişi olarak tanıtabilirim. Benim bu sitedeki tek görevim yazılımsal ve teknik destek vermekten öteye geçmemektedir. Site işleyişi ile hiçbir alakam yoktur. 4 Yönetici arkadaşın sizlere iyi hizmet vereceğini bildiğimden dolayı yönetici olarak çok aktif olamayacağımı belirtmek isterim.  Benimle irtibata geçmek isterseniz eğer info@bizmelekler.com  adresine E-Posta atmaları yeterli olacaktır.

Sitemizin işleyişine yardımcı olmak, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletmek isterseniz eğer sitemizin İLETİŞİM sayfasından veya iletisim@bizmelekler.com E-Posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sitemizde keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle…

Saygılarımızla

Bizmelekler.com Yöneticileri