26 Mayıs Pazar 2024

Gizlilik Politikası

İş bu gizlilik politikası ile Bizmelekler.com sitesi üzerinden kullanıcıların Bizmelekler.com site Database’de bulunan kişisel bilgilerin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri Ad-Soyadı, Doğum tarihi, E-Posta adresi, T.C. Kimlik No gibi kullanıcıyı direk ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “Kişisel Bilgiler” olarak anılacaktır.

Bizmelekler.com sitesi kullanıcıların kişisel bilgilerini bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanmayacaktır. Sadece kullanıcıların izni doğrultusunda üçüncü şahıslarla paylaşılacaktır.

Bizmelekler.com sitesi kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Ancak Bizmelekler.com sitesi olarak gerekli olan tüm önlemleri almasına rağmen Bizmelekler.com sitesine veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerinizin zarar görmesi veya üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda Bizmelekler.com sitesi bu nedenden dolayı sorumlu tutulamaz.

Bizmelekler.com sitesi kişisel bilgilerinizi kendi bünyesinde reklam, tanıtım, pazarlama, ölçümleme çalışmalarında ve bizmelekler.com sitesinin daha iyi şekilde yürütülebilmesi için kayıt altına alabilir ve belirtilen durumlar için kullanabilir.

Adli merciler tarafından gelen yazılı beyan ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgileriniz Gizlilik politikamıza uygun bir şekilde adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Bizmelekler.com sitesi olarak siteyi ziyaret eden üyelerin istatiksel bilgilerini teknik bir iletişim dosyası kullanarak elde edebilir. Kullanıcılarımız isterlerse bu dosyayı engelleme hakkına sahiptirler. Bunun için tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu sağlayabilirsiniz.

Bizmelekler.com sitesini ziyaret eden her kullanıcı Bizmelekler.com gizlilik politikasının hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.