Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin Yolları

0
369

Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin Yolları

Herkes sevdiği insana etkilemek, onun dikkatini çekmek ister. Bazen yanlış yapılan hareketler ile sevdiğiniz insanın size yakınlaşmasından ziyade uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu durum istenmeyen bir durumdur. Fakat erkekleri etkilemenin doğru yolu ile sevdiğiniz kişiyi etkileyebilirsiniz.

Şimdi kızlar bu noktalar ile sevdiğiniz erkeği kendinize aşık edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi etkilemek istiyorsanız yapmanız gerekenler şunlardır:

Bakımlı Olun
Erkekler karşısında bakımlı bir kadın ister. Bakımlı olmak demek makyaj malzemelerine tonlarca para harcayıp yüzünüze sürmek demek değildir, bakımlı olmak temiz kıyafetler giymek, saçınızın taranmış, yüzünüzün temiz olması demektir. Kıyafetlerimiz de onun sevdiği renkleri tercih ederek daha dikkat çekici olabilirsiniz.

Göz Teması Kurun
Konuşurken göz teması kurmak son derece etkileyici bir harekettir. Gözlerinizi ondan ayırmadan sürekli göz bebeklerine baktığınızda o başka bir yöne bakmaya çalışsa bile bu durum size bakmasını sağlayacaktır. Tabi gözlerine bakarken arada kaçırmayı ve sanki hep bakmıyormuş havası yaratmayı da unutmayın.

Onun Aramasını Bekleyin
Sürekli siz aradığınızda bir süre sonra bu durum itici bir hal alabilir. Kaçan kovalanır mantığı yıllardan beri işleyen bir sistemdir ve sizin ilişkinizde de aynı şey olacaktır. Siz onu aramayı bıraktığınızda bir süre sonra o sizi aramaya başlayacaktır.

Fiziksel Temasta Bulunmaya Çalışın
Erkekler kadınlara göre daha dokunsal canlılardır. Konuşurken ya da gülerken yanlışlıkla koluna ya da elini dokunarak varlığınızı hissettirebilirsiniz. Siz herhangi bir şekilde fiziksel temasta bulunduğunuz da aranızdaki iletişim daha hızlı bir şekilde ilerleyecektir.

Kişisel Alanına Saygı Gösterin
Sevdiğiniz kişiyle flörtleşmeye başladığınızda hemen onun özel alanına dahil olmaya çalışmayın. Nereye gittiğini, ne yaptığını ya da kimlerle olduğunu daha şimdiden karışmaya başlarsanız bu durum son derece itici gözükecek ve özel hayatına saygı duymadığınızı düşünerek sizden uzaklaşacaktır. Herkesin belirli çizgileri olmalı ve bu çizgileri aşmadan ilişki kurmaya çalışmalısınız.

Her Şeyi Ona Anlatmayın
Daha en başından herşeyinizi anlatmaya başladığınızda partnerinizin merak ettiği hiçbir şey kalmayacaktır. Merak her zaman dikkat çeker ve sizinle ilgilenmesini sağlar. Bu nedenle daha ilişkinin başındayken kendi hayatınızla ilgili her şeyi anlatmadan daha gizemli kalmaya çalışın. Bu sayede sizi merak edecek ve daha fazla arayacaktır.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin.