28 Haziran Salı 2022
AnasayfaDüğünUzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Her ne kadar uzun kollu gelinlik modelleri nin demode olduğu düşünülse de aslında bu gelinlik modellerinin havası çok farklı oluyor. Özellikle uzun boylu bayanlarda özellikle bu tarz gelinlik modelleri çok hoş durduğunu bilmenizde yarar var.

Kadınlar için hayatlarında yaşayacakları en güzel hikayelerden bir tanesi de şüphesiz ki nikah ve düğünleri esnasında yazılır. Bu hikayelerin ana ögelerinden bir tanesi de kesinlikle gelinlik seçimleridir. Tabi ki gelinlik seçimine kadar pek çok etmenin ana faktör olduğu da göz önünde bulundurulursa kadınların bu konuda ne kadar hassas olduklarının da bu noktada altını çizmek gerekiyor.

Bütün gelinlik modelleri kadınları mutlu etmeye yönelik olsa da kadınlar genel olarak pek çok ayrıntıya bakarak bu seçimlerini yapmak durumunda kalırlar. Bu konunun belirli filtrelerini oluşturan ögeler ise modellerin işlemeleri, uzun veya kısa olmaları, kollarında ne gibi detaylar barındırdığı gibi fazla sayıda madde vardır.

Gelinlik Modeli Seçimi

Şüphesiz ki kadınların gelinlik seçimlerinde dikkat ettiği detayların oranı erkeklerin bakış açısına göre çok daha fazla olmak zorundadır. Hem model seçimi hem seçilen modelin nasıl işlendiği konusunda farklılıklar olması kadınların etkilendiği şeylerin başında gelmesi de son derece normaldir. Nitekim bu durumun oluşmasında gelinlik modellerinde yaşanan çeşit fazlalığı da etkin bir rol oynamaktadır. Özellikle uzun kollu gelinlik modellerinde dikkat edilmesi gereken belirli noktaların olduğunu da önemsemek gerekiyor.

Genel olarak bahar ve yaz aylarında düğün yapanların tercihleri uzun kollu gelinlikler oluyor. Dekolteyi farklı bir bölgeden vermenin yanı sıra uzun kollu gelinlik modellerin de işlemelerin, detayların daha sık bir şekilde olması bu yönde yapılan tercihlerin oldukça kolay olmasını da sağlıyor.

Uzun Kollu Gelinliklerin Önemi

Nitekim kadınlar da en mutlu günlerinde giyecekleri gelinliği seçerken bazı detayları çok daha fazla önemsediklerinden ötürü zaman zaman yanlış kararlar alabiliyorlar. Ancak uzun kollu gelinlik seçmek ve onu giymek sizi düğün veya nikah esnasında bunaltıcı bir etki yaratmaz.

Detaylara Dikkat Edin

Gelinlikler de en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de şüphesiz ki gelinliklerin üzerlerinde barındırdığı detaylar olmaktadır. İşlemeler, pırlanta detayları, boyları, uzunlukları gibi pek çok etmenin bir arada olduğu gelinliklerin seçimi pek tabi kadınların özen ile bakması gereken noktalardır. Bu işlemeler gerek etek boylarında, gerek kol uzunluklarında ön plana çıkarılması gereken bölgeleri de işaret etmeye devam edeceklerdir. Uzun kollu gelinlik modelleri  bu detayların fazlalığı gösterişe önem verenler için de son derece kritik bir noktada yer almaktadır.

Bu modeller içerisinde yer alan farklı detaylar, büstiyer seçimleri, danteller ve inciler uzun kollu gelinliklerin en önemli kısımlarını oluşturmaktadır. Bu detayları kendinizi ifade edecek bir şekilde yansıttığınız takdir de en mutlu gününüz de yaşayacağınız anlamlar da farklı boyutlarda olacaktır.

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri Moda Oldu

Ünlü tasarımcıların, modaya yön veren isimlerin son zamanlarda ortaya koyduğu uzun kollu gelinlik modelleri size fikir verme anlamında da önemli bir rol oynamaktadır. Dolayısı ile her detayı ile sizi ön plana çıkaracak olan bu beyaz giysiler, sizin önemli bir gününüze damga vurmanızı da kolaylaştıracaktır.

Sizle için beğendiğimiz bazı uzun kollu gelinlik modellerini galerimizde görebilirsiniz.

Foto Galerimizi Klavyenizin yön tuşlarını kullanarak dolaşabilirsiniz.

Düğün kategorimizde yer alan tüm makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POPÜLER KONULAR

İLGİLİ MAKALELER