25 Haziran Salı 2024
AnasayfaDüğünUzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun kollu gelinlik modelleri demode olduğu düşünülse de aslında bu modellerinin havası farklı oluyor. Özellikle uzun boylu bayanlarda özellikle bu tarz gelinlik modelleri çok hoş durduğunu bilmenizde yarar var.

Kadınlar için hayatlarında yaşayacakları en güzel hikayelerden bir tanesi de şüphesiz ki düğün gününde yazılmaktadır. Bu hikayelerin ana ögelerinden bir tanesi de kesinlikle gelinlik seçimleridir. Tabi ki gelinlik seçimine kadar pek çok etmenin ana faktör olduğu da göz önünde bulundurulursa kadınların bu konuda ne kadar hassas olduklarının da bu noktada altını çizmek gerekiyor.

Bütün gelinlik modelleri kadınları mutlu etmeye yönelik olsa da kadınlar genel olarak pek çok ayrıntıya bakarak bu seçimlerini yapmak durumunda kalırlar. Bu konunun belirli filtrelerini oluşturan ögeler ise modellerin işlemeleri, uzun veya kısa olmaları, kollarında ne gibi detaylar barındırdığı gibi fazla sayıda madde vardır.

Gelinlik modeli seçimi

Genellikle gelinlikte seçilen modelin nasıl işlendiği konusunda farklılıklar kadınların etkilendiği şeylerin başında gelmektedir. Nitekim bu durumun oluşmasında gelinlik modellerinde yaşanan çeşit fazlalığı da etkin bir rol oynamaktadır. Genel olarak bahar ve yaz aylarında düğün yapanların tercihleri uzun kollu gelinlikler oluyor.

Uzun kollu gelinlik modellerinin önemi

Kadınlar en mutlu günlerinde giyecekleri gelinliği seçerken bazı detayları çok daha fazla önemsediklerinden ötürü zaman zaman yanlış kararlar alabiliyorlar. Ancak uzun kollu gelinlik seçmek ve onu giymek sizi düğün esnasında bunaltıcı bir etki yaratmaz.

Detaylara dikkat edin

Gelinlikler de en çok dikkat edilen noktalardan biride gelinliklerin üzerlerinde barındırdığı detaylar olmaktadır. Fakat işlemeler, pırlanta detayları, boyları, uzunlukları gibi pek çok etmenin bir arada olduğu gelinliklerin seçimi pek tabi kadınların özen ile bakması gereken noktalardır. Bu işlemeler gerek etek boylarında gerek kol uzunluklarında ön plana çıkarılması gereken bölgeleri de işaret etmeye devam edeceklerdir.

Danteller ve inciler uzun kollu gelinliklerin en önemli kısımlarını oluşturmaktadır. Bu yüzden kendinizi ifade edecek şekilde yansıttığınızda en mutlu gününüz de yaşayacağınız anlamlarda farklı olacaktır.

Sizler için beğendiğimiz bazı uzun kollu gelinlik modellerini galerimizde görebilirsiniz.

Foto Galerimizi Klavyenizin yön tuşlarını kullanarak dolaşabilirsiniz.

Düğün kategorimizde yer alan tüm makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mutfak Perdesi Seçimi

Side Gezi Rehberi

Rodos Adası

POPÜLER KONULAR

İLGİLİ MAKALELER