21 Haziran Cuma 2024
AnasayfaNişanNişan Elbisesi Seçimi

Nişan Elbisesi Seçimi

Nişan Elbisesi Seçimi

Bilindiği üzere bizim toplumumuz örf, adet, gelenek, göreneklerine sıkı sıkıya bağlı olduğundan nişanın önemi büyüktür. Kız isteme ve söz faslından sonra nişan tarihi alınarak yapılacak alışverişlerde beraberinde gelir. Özel günlerin yeri ayrı olduğu için nişan elbisesi seçimi uzun zaman alacağından zorlu bir süreç sizleri bekliyor olacak.

Önceden uzun soluklu mağaza arayışları, vitrinlere göz gezdirmeler, eş, dost, arkadaştan alınan fikirler oldukça zamanımızı alırdı. Günümüzde çok daha kolay karar verebileceğimiz internet üzerinden pek çok tercih seçeneğimizin olduğu alanlar mevcut. Bu sebepten telaş yapmanıza, strese girmenize, gerek kalmadan kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Peki, en mutlu gününüzde her şeyin mükemmel olması için bazı püf noktalarını göz ardı etmemek için nasıl bir yol izlemeliyiz? Elbette en güzel şekilde hazırlanmak için nişanlık modelleri seçerken bazı önemli hususlara dikkat etmekte fayda var.

Örneğin; nişan hangi mevsimde yapılacaksa ona göre bir abiye seçmek kolaylık sağlayacaktır. Bununla beraber hava durumuna bakmak o gün için problem yaşamamanızı sağlayacaktır. Tam gün ayakta kalacağınız için çok dar olmayan, kendinizi rahat hissedeceğiniz elbise seçimi yapmalısınız. Damat ile uyum içinde olmanız çok şık görünmenizi sağlayacaktır.

Hangi mekânda nişan yapacaksınız, o mekâna uygun seçimler yapmanız estetik açıdan güzel bir görüntü sağlayacaktır. Vücut tipinize uygun, ten renginizle uyumlu tercihler yapmanız son derece önemlidir. Her genç bayanın hayali nişanda çok güzel görünmek gecenin yıldızı olmaktır. Seçtiğiniz nişanlık modelleri seçerken hayalinizdeki modele ödün vererek tercih yaptığınızda sizi gecenin rüküşü olmaktan kurtaracaktır.

Elbisenin güzelliğine aldanmadan, moda olanı değil de üstünüzde nasıl duracağına bakmak çok daha önemlidir. Tüm zamanların modası klasik siyah elbiseleri tercih edebilirsiniz. Böylece gizlemek istediğiniz fazlalıkları da koyu renk tercih yaparak kapatabilirsiniz.

Nişan bölümümüzde yer alan makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POPÜLER KONULAR

İLGİLİ MAKALELER