Aldatılan Kadın Hisseder…

0
316

Aldatılan Kadın Hisseder

Aldatılan Kadın Hisseder yazımızda ne kadar üzücü olsada aldatma olayı pek çok kadının başına gelmektedir. Bazı kadınlar bu durumdan habersiz olsada pek çok kadın elinde herhangi bir delil olmadan içinde derinlerde bir yerde bu durumu hissetmeye başlar.

Erkekler bu duruma inanmak istemese de kadınların altıncı hissi son derece kuvvetlidir. Olacak herhangi bir kötü kazayı, eşlerinin onlara sadakatsizliğini hissedebilirler. Altıncı his kadınlara verilmiş büyük bir lütuftur ve bu durum pek çok kadının bir takım arkalarından iş çevirmelerini ortaya çıkarmaktadır. Kadınlar aldatma olayı yaşasalar da çok sayıda kadın eşlerine bu durumu yakıştıramaz.

Çünkü çok seven bir kadın sadakatsizlik durumunu asla kaldıramaz ve ilk başlarda bu durumu kabullenmek istemez. O fakat kadının içine bir kuşku düştü mü işte o zaman her şey değişmeye başlar. Kadınlar eşlerinin hareketlerini daha yakından izlemeye, herhangi bir açık aramaya başlarlar.

Eşinizin Sizi Aldattığını Düşünüyorsanız Bazı Hareketlerine Dikkat Edin

Kadınlar aldatıldığını hissedebilir. Bu çok üzücü bir histir fakat bu hissin peşinden giderek gerçekleri ortaya çıkartabilir. Aldatılan bir kadın son derece tehlikelidir ve gözlem yeteneği de oldukça gelişmiştir. Eğer eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız, içinizde bu durum ile alakalı bir takım kuşkular varsa yapacağınız gözlemler size bir takım ipuçları verecektir. Eşiniz sizi aldatıyorsa hareketlerinde bir takım değişiklikler olabilir. Bu değişiklikleri göz önüne alarak daha ayrıntılı bakmayı deneyin.

Eşinizin sizi aldattığına dair bir takım ipuçları şu şekilde olabilir:

• Eşiniz normalden daha geç saatlerde eve gelmeye başlamış, geldiğinde ise nerede olduğuna dair tutarsız cevaplar veriyorsa dikkat etmelisiniz.

• En iyi ipuçları eşinizin kıyafetlerinde saklıdır. Eşinizin kıyafetlerini kaldırırken size ait olmayan koku, saç gibi unsurlara dikkat edin.

• Sesinizin size karşı davranışları değişebilir. Bu durum iki türlü gözükebilir. Kimi aldatan erkekler aldattığı eşlerine ilgiyi keserken kimileri ise bu durum belli olmaması için normalin üzerinde bir ilgiyle size yaklaşabilir. Anormal bir durumlar dikkatinizi çekiyorsa biraz daha dikkatli olmakta fayda olacaktır.

• Eşiniz yatağınız da sizi eskisi kadar ilgili ve istekli değilse bu durumu gözden geçirin.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin.