12 Temmuz Cuma 2024
AnasayfaKadıncaİlişkiler & PsikolojiAldatılan Kadın Hisseder

Aldatılan Kadın Hisseder

Aldatılan Kadın Hisseder

Aldatılan Kadın Hisseder yazımızda ne kadar üzücü olsa da aldatma olayı çoğu kadının başına gelmektedir. Bazı kadınlar bu durumdan habersiz olsa da pek çok kadın elinde herhangi bir delil olmadan içinde bir yerde bu durumu hissetmeye başlar.

Erkekler bu duruma inanmak istemese de kadınların altıncı hissi son derece kuvvetlidir. Olacak herhangi bir kötü kazayı, eşlerinin onlara sadakatsizliğini hissedebilirler.

Kadınlar aldatma olayı yaşasalar da çok sayıda kadın eşlerine bu durumu yakıştıramaz. Çünkü çok seven bir kadın sadakatsizlik durumunu asla kaldıramaz ve ilk başlarda bu durumu kabullenmek istemez. O fakat kadının içine bir kuşku düştü mü işte o zaman her şey değişmeye başlar. Kadınlar eşlerinin hareketlerini daha yakından izlemeye, herhangi bir açık aramaya başlarlar.

Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız

Bu çok üzücü bir histir fakat bu hissin peşinden giderek gerçekleri ortaya çıkartabilirler. Aldatılan bir kadın son derece tehlikelidir ve gözlem yeteneği de oldukça gelişmiştir. Eğer eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız, içinizde bu durum ile alakalı kuşkularınız varsa yapacağınız gözlemler size bazı ipuçları verecektir. Eşiniz sizi aldatıyorsa hareketlerinde birtakım değişiklikler olacaktır. Bu değişiklikleri göz önüne alarak daha ayrıntılı bakmayı deneyin.

Eşinizin sizi aldattığına dair ipuçları

  • Eşiniz normalden daha geç saatlerde eve gelmeye başlamış, geldiğinde ise nerede olduğuna dair tutarsız cevaplar veriyorsa dikkat etmelisiniz.
  • En iyi ipuçları eşinizin kıyafetlerinde saklıdır. Eşinizin kıyafetlerini kaldırırken size ait olmayan koku, saç gibi unsurlara dikkat edin.
  • Eşinizin size karşı davranışları değişecektir. Erkekler aldattığı eşlerine ilgiyi keserken kimileri ise normalin üzerinde bir ilgiyle size yaklaşacaktır. Bu yüzden anormal bir durumlar dikkatinizi çekiyorsa biraz daha dikkatli olmakta fayda olacaktır.
  • Eşiniz yatağınız da sizi eskisi kadar ilgili ve istekli değilse bu durumu gözden geçirin.

İlişkiler ve Psikoloji bölümümüzdeki tüm makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POPÜLER KONULAR

İLGİLİ MAKALELER