26 Mayıs Pazar 2024
AnasayfaKadıncaİlişkiler & PsikolojiErkeğin Ciddiyetini Anlamak

Erkeğin Ciddiyetini Anlamak

Erkeğin Ciddiyetini Anlamak

Kadınların sevgilileri ile vakit geçirirken bir yandan da kafalarında acaba benimle ciddi mi. İlişkinin devamında evliliğe adım mı atıyoruz diye düşünmeden edemiyordur. Çünkü pek çok kadın evlenmeyi ve bu evliliğin de sevdiği adam ile olmasını hayal etmektedir. Fakat Erkek arkadaşınız sizinle ciddi mi ve bu ilişkinin acaba evliliğe gidecek miyiz diye merak ediyorsanız eğer erkek arkadaşınızın hareketlerini takip etmelisiniz. Çünkü erkeğin ciddiyetini anlamak için bazı gözlemler yapmalısınız. Erkek arkadaşınızın hareketleri size bu konuda ipucu verecektir.

Bu ipucular neticesinde erkeğin ciddiyetini anlamanız daha kolay bir hal alacaktır. İşte erkek arkadaşınızın sizinle ciddi olup olmadığına dair ipucular verecek olan hareketleri şu şekildedir.

Sizi ailesi ile tanıştırması

En basit ipuçlarından bir tanesi bu olmaktadır. Erkek eğer ciddi olmadığı bir ilişki içerisinde ise bu ilişkinin pek fazla bilinmesini istemez. Bu nedenle ciddi olmadığı kız arkadaşını ailesinin yanına da götürmez. Erkek arkadaşınız sizi ailesiyle tanıştırmak, ailesiyle aranızda ki ilişkinin iyi olmasını istiyorsa bu durum ilişkinin boyutunu bir adım daha ileri taşımak istemesinden dolayı kaynaklanmaktadır.

Annesiyle sizin aranızın iyi olmasını istemesi

Gelin kaynana çatışmaları bilinen bir olaydır. Erkek arkadaşınız ailesiyle sizi tanıştırdıktan sonra annesi ile aranızın iyi olmasını istiyor ise ileride evliliği düşündüğünün sinyalini sizlere verebilir. Annesi sizi sevmemiş olsa bile bu durumu size yansıtmadan annesinin sizi sevdiğini söylemesi ya da sizin yanınızda annesi de ilgili de iyi konuşmalar yaparak arayı sıcak tutmaya çalışması iyi bir işarettir.

Gelecek için planlar yapıp para biriktirmesi

Evlenmeye kalktığınızda bu durumun ne kadar pahalıya mal olduğunu göreceksiniz. Erkek arkadaşınız artık gezip tozmak yerine paraları biriktirmek ve bu paraları gelecek için kullanma planları yapmaya başlamışsa sizin ne ciddi bir ilişki düşünüyordur. Biraz önce belirttiğimiz gibi günümüz şartlarında evlenmek kolay değil ve paraya ihtiyaç duyulmaktadır. Erkek arkadaşınız sizinle evlenmek için para biriktirmeye başlamışsa bu niyetinin ciddi olduğu anlamana gelmektedir.

Gelecek hakkında sizinle planlar yapması 

Erkek arkadaşınızın sizinle ciddi olduğunu gösteren durumlardan bir tanesi de kurduğu cümlelerdir. Sizinle alakalı olarak ileriye dönük cümle kurarken seninle, bizim gibi kelimeler kullanarak size bahsetmesidir.

İlişkiler ve Psikoloji bölümümüzdeki tüm makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POPÜLER KONULAR

İLGİLİ MAKALELER