Erkeğin Ciddiyetini Anlamak

0
365

Erkeğin Ciddiyetini Anlamak

Kadınların sevgilileri ile vakit geçirirken bir yandan da kafalarında acaba benimle ciddi düşünüyor mu, ilişkiniz evliliğe gidecek ne gibi soru işareti oluşmaktadır. Çünkü pek çok kadın evlenmek ister ve bu evliliğin de sevdiği adam ile olmasını hayal etmektedir. Erkek arkadaşınız sizinle ciddi mi ve bu ilişkinin acaba evliliğe gidecek miyiz diye merak ediyorsanız erkek arkadaşınızın hareketlerini takip etmelisiniz. Erkek arkadaşınızın hareketleri size bu konuda ipucu verecektir.

Bu ipucular neticesinde erkeğin ciddiyetini anlamanız daha kolay bir hal alacaktır. İşte erkek arkadaşınızın sizinle ciddi olup olmadığına dair ipucular verecek olan hareketleri şu şekildedir:

1. Sizi Ailesi ile Tanıştırması

En basit ipuçlarından bir tanesi bu olmaktadır. Erkek eğer ciddi olmadığı bir ilişki içerisinde ise bu ilişkinin pek fazla bilinmesini istemez. Bu nedenle ciddi olmadığı kız arkadaşını ailesinin yanına da götürmez. Erkek arkadaşınız sizi ailesiyle tanıştırmak, ailesiyle aranızda ki ilişkinin iyi olmasını istiyorsa bu durum ilişkinin ileride devam etmesini ve ailenin de dahil olabileceği bir olayın gerçekleşeceği sinyallerini verebilir.

2. Annesiyle Sizin Aranızın iyi Olmasını İstemesi

Gelin kaynana çatışmaları bilinen bir olaydır. Erkek arkadaşınız ailesiyle sizi tanıştırdıktan sonra annesi ile aranızın iyi olmasını istiyor ise ileride evlilik gibi ciddi bir olay düşündüğünün sinyalini sizlere verebilir. Annesi sizi sevmemiş olsa bile bu durumu size yansıtmadan annesinin sizi sevdiğini söylemesi ya da sizin yanınızda annesi de ilgili de iyi konuşmalar yaparak arayı sıcak tutmaya çalışması iyi bir işarettir.

3. Gelecek İçin Planlar Yapıp Para Biriktirmeye Başlamışsa

Evlenmeye kalktığınızda bu durumun ne kadar pahalıya mal olduğunu göreceksiniz. Erkek arkadaşınız artık gezip tozmak yerine paraları biriktirmek ve bu paraları gelecek için kullanma planları yapmaya başlamışsa sizin ne ciddi bir ilişki düşünüyordur. Demin de söylediğimiz gibi evlenmek kolay değil ve para gerekmektedir. Erkek arkadaşınız sizinle evlenmek için para biriktirmeye başlamışsa bu çok iyi bir işarettir.

4. Gelecek Hakkında Sizinle Planlar Yapması 

Erkek arkadaşınızın sizinle ciddi olduğunu gösteren durumlardan bir tanesi de cümleye başlarken ileride seninle, gelecek de biz gibi planlar yaprak size bahsetmesidir.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin.