12 Temmuz Cuma 2024
AnasayfaDüğünDüğün Dansı Seçimi

Düğün Dansı Seçimi

Düğün Dansı Seçimi

Toplumda bu kadar özel yanı olan, hayattaki nadir mutlu olunan bu özel günde, giyimden, mekâna, iç dizayna, müziklerden, orkestraya, pastaya, organizasyona kadar bütün ayrıntılar en ince noktasına kadar düğün sahipleri için önem taşımaktadır. Düğün dansı seçimi için öneriler asla kulak ardı etmemeli ve en doğru dansı düğünüze seçmelisiniz.

Düğün dansının önemi

Bütün misafirlerin gözlerinin üzerinde olduğu bu anlarda korku, biraz heyecanlı bir durum sizi bekliyor olacaktır. Düğünün ilk dansı olan düğün dansı sadece düğün günü hayatımıza damga vurmakla kalmaz düğün kayıtları aracılığıyla ömrümüzün sonuna kadar hayatımızda yer edinebilmektedir. Düğün dansının önemi de bu yüzden bir kat daha artmış olur.

Düğünden bir ay önce profesyonel anlamda bu işi bilen bir dansçıdan yardım almak işinizi kolaylaştıracaktır. Fakat toplum olarak her şeyi sona bırakmayı sevdiğimizden dolayı bu yardımı düğününüze kısa süre kala almamalıyız.

  • Düğün dansı seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan biraz bahsedelim. Eşinizle sizin aranızda bir anlam duygu bütünlüğü yaratacak, motivasyon sağlayacak, boş ve karanlık bir odada baş başa dans ederken hayalini kurduracak bir melodi tutturmanız, düğün dansını unutulmaz kılacaktır.
  • Düğün müziğinizi seçerken slow parçaların yanı sıra gelinin dans etmesini zorlayacak aşırı parçalardan kaçınmak gerekir.
  • Müziği seçerken parçanın anlamlarına da dikkat etmek gerekiyor. Eşinizle sizi en iyi anlatan sözlerden oluşan bir parça seçmelisiniz.
  • Düğün dansı için profesyonel yardım alacaksınız eğer imkânınız varsa düğün yerinde prova yapın. Düğün yerinin havasının solunması düğün dansında muhtemel bir heyecan dalgasının önüne geçmekte yardımcı olacaktır.

Düğün dansı sırasında çekilen fotoğrafların önemi

Öncelikle düğün dansı sırasında çekilen fotoğrafların önemi oldukça büyüktür. Bu nedenle doğru düğün şarkıları seçilmesi gerekir. Düğün, en özel anlardan biri olmakla birlikte düğün dansı da düğünün en özel anlarından biridir. Bu yüzden bu özel anı görüntüleyecek kameraman ve fotoğrafçıları seçerken ince eleyip sık dokumak gerekir.

Düğün dansı sırasında hasıl hareket edilmeliyiz

Dans esnasında rahat, sakin soğukkanlı olmak, anın tadını çıkarmak çiftler açısından çok önemlidir. Hayatınızda bir kere yaşanılacak bu özel anın tadını çıkarıp, mutluluk içinde gülümsemek keyfini çıkarmanız gerekiyor.

Düğün kategorimizde yer alan tüm makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz…

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POPÜLER KONULAR

İLGİLİ MAKALELER