Burcunuzu Öğrenmek İstermisiniz?

0
481

Burcunuzu Öğrenmek İstermisiniz?

Kendi burcunuzu bilmiyorsanız veya etrafınızdaki insanların burcunu merak ediyorsanız eğer, Sizler için hazırlamış olduğumuz Burç Öğrenme Modülünü kullanarak kolayca burcunuzu veya arkadaşlarınızın burcunu öğrenebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey öğrenmek istediğiniz kişinin doğum tarihini aşağıdaki modulde seçmeniz.

Bu kadar basit…

[GENCSaglik form=”BurcHesaplama” renk=”Pembe”]

 

Astroloji bazı kişiler çok önemli olup bazı kişiler için anlamsız olabilir.

Sizler için kısaca burçların karakteristik özelliklerini paylaşmak istiyoruz.

Burçlar ve Tarih

Koç Burcu: 21 Mart – 19 Nisan

arası doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. Maceracı bir ruha sahip olup, Liderlik vasfı bulunmaktadır. Enerji dolu olan koçlar zor durumlarda çözüm odaklı olup engelleri kolaylıkla aşabilirler. Dürüstlükleri ile bilinirler, Kısıtlanma ve yasaklar en nefret ettikleri durumdur. Özgürlüğüne düşkün olan koçların en çok bilinen ortak özellikleridir.

Boğa Burcu :  20 Nisan – 20 Mayıs

Arası doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. Boğaların en çok bilinen ortak özelikleri arasında Güvenilir olmasıdır. Sıcak kanlı olup girdikleri her ortamda kendilerini belli ederler. Karşınındaki insanın duygularına çok önem verirler.

İkizler Burcu : 21 Mayıs – 21 Haziran

Arası doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. İkizlerin en büyük ortak özelliği Pratik Zeka olmalarıdır. Aynı anda birden fazla işe odaklanıp üsttünden başarıyla gelmeleri ile bilinmektedirler.  Sempatik ve cana yakın bir kişiliğe sahiptirler.

Yengeç Burcu :  22 Haziran – 22 Temmuz

Arası doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. Yengeçlerin en büyük özelliği Tutumlu olmalarıdır. Israrcı olmakla beraber becerikleriyle bilinirler. Hayal gücü yüksek olan yengeçler aile bağlarının kuvvetli olmasıyla ön plana çıkarlar.

Aslan Burcu : 23 Temmuz – 22 Ağustos

Arası doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. Cömertliği ve Alçak gönüllüğü ile bilinmektedirler. Neşeli ve Yaratıcılık yönleriyle bulundukları ortamlarda hemen fark edilirler.

Başak Burcu :  23 Ağustos – 22 Eylül

Arası doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. Titizlik ve Temizlik konusunda üstüne yoktur. Cana yakın kişiliğe sahiptirler. İyilik yapma isteği ön plana çıkmaktadır.

Terazi Burcu :  23 Eylül – 22 Ekim

Arası doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. 12 burç arasında yer alan en Dengesiz burçtur. Anlık karar almaları ile bilinirler. Tarafsız ve adildirler. Bulundukları her ortama uyum sağlayabilirler.

Akrep Burcu : 23 Ekim – 21 Kasım

Arası doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. Çalışkan ve Kararlı bir yapıya sahiptirler. Sezgi ve duygu konusunda gelişmiş bir yeteneğe sahiptirler; ve kendine yapılan iyiliği ve kötülüğü asla UNUTMAZLAR…

Yay Burcu : 22 Kasım – 21 Aralık

Arası doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. Özgürlüğüne düşkün olup, dominat bir yapıya sahiptirler. Yüksek Hayal gücüne sahiptirler.

Oğlak Burcu : 22 Aralık – 19 Ocak

Arası doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. Çalışkanlığı ile ön plana çıkarlar. Planlı ve Disiplinli olması ile bilinirler. Espri yönü yüksek olup sabırlı bir burç olarak bilinir.

Kova Burcu: 20 Ocak – 18 Şubat

Arası doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. İyi bir Dost olmasıyla bilinir. Yaratıcı ve yeniliğe meraklı olmalarıyla bilinirler. Değişikliği ve yenilikleri severler.

Balık Burcu : 19 Şubat – 20 Mart

Arası doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. Alçak gönüllü ve şefkatlidirler. Nazik ve Anlayışlı bir yapıya sahiptirler.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin.