23 Haziran Pazar 2024
AnasayfaKadıncaHesaplamalarBurcunuzu Öğrenmek İstermisiniz?

Burcunuzu Öğrenmek İstermisiniz?

Burcunuzu Öğrenmek İster misiniz?

Kendi burcunuzu bilmiyorsanız veya etrafınızdaki insanların burcunu merak ediyorsanız eğer, Sizler için hazırlamış olduğumuz Burç Öğrenme Modülünü kullanarak burcunuzu öğrenmek ister misiniz? Bu modül sayesinde kolayca burcunuzu veya arkadaşlarınızın burcunu öğrenebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey burcunuzu öğrenmek için hesaplama tablosundaki bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Doğum Tarihiniz

Sizler için kısaca burçların karakteristik özelliklerini paylaşmak istiyoruz.

Burçlar ve tarih

Koç Burcu: 21 Mart – 19 Nisan

Maceracı bir ruha sahip olduklarından dolayı kısıtlamalar ve yasaklar en nefret ettikleri durumdur. Liderlik vasfı bulunmaktadır. Aynı zamanda enerji dolu olan koçlar zor durumlarda çözüm odaklı olup engelleri kolaylıkla aşabilirler. Dürüstlükleri ile bilinirler.

Boğa Burcu:  20 Nisan – 20 Mayıs

Boğaların en çok bilinen ortak özelikleri arasında Güvenilir ön plana çıkmaktadır. Sıcak kanlı olup girdikleri her ortamda kendilerini belli ederler. Karşısındaki insanın duygularına çok önem verirler.

İkizler Burcu: 21 Mayıs – 21 Haziran

İkizlerin en büyük ortak özelliği Pratik Zekalı olmalarıdır. Aynı zamanda birden fazla işe odaklanıp üstünden başarıyla gelmeleri ile bilinmektedirler. Sempatik ve cana yakın bir kişiliğe sahiptirler.

Yengeç Burcu:  22 Haziran – 22 Temmuz

Yengeçlerin en büyük özelliği Tutumlu olmalarıdır. Israrcı olmakla beraber becerikli olmalarıyla bilinirler. Hayal gücü yüksek olan yengeçler aile bağlarının kuvvetli olmasıyla ön plana çıkarlar.

Aslan Burcu: 23 Temmuz – 22 Ağustos

Cömertliği ve alçak gönüllüğü ile bilinmektedirler. Neşeli ve Yaratıcılık yönleriyle bulundukları ortamlarda hemen fark edilirler. Bu yüzden vereceğiniz bir partide mutlaka bir aslan burcu olan arkadaşınızı çağırmalısınız.

Başak Burcu:  23 Ağustos – 22 Eylül

Titizlik ve Temizlik konusunda üstüne yoktur. Bu yüzden karşısındaki insanları istemeden rencide ederler. Cana yakın kişiliğe sahiptirler. İyilik yapma isteği ön plana çıkmaktadır.

Terazi Burcu:  23 Eylül – 22 Ekim

12 burç arasında yer alan en Dengesiz burçtur. Hatta anlık karar almaları ile bilinirler. Fakat tarafsız ve adildirler. Bulundukları her ortama uyum sağlayabilirler.

Akrep Burcu: 23 Ekim – 21 Kasım

Çalışkan ve Kararlı bir yapıya sahiptirler. Sezgi ve duygu konusunda gelişmiş bir yeteneğe sahiptirler. Bu nedenle kendine yapılan iyiliği ve kötülüğü asla UNUTMAZLAR…

Yay Burcu: 22 Kasım – 21 Aralık

Özgürlüğüne düşkün olmanın yanısıra dominant bir yapıya sahiptirler. Yüksek Hayal gücüne sahiptirler.

Oğlak Burcu: 22 Aralık – 19 Ocak

Çalışkanlığı ile ön plana çıkarlar. Planlı ve Disiplinli olması ile bilinirler. Ayrıca espri yönü yüksek olup sabırlı bir burç olarak bilinmektedir.

Kova Burcu: 20 Ocak – 18 Şubat

İyi bir Dost olmasıyla bilinir. Yaratıcı ve yeniliğe meraklı olmalarıyla bilinirler. Bu yüzden değişikliği ve yenilikleri severler.

Balık Burcu: 19 Şubat – 20 Mart

Alçak gönüllü ve şefkatlidirler. Nazik ve Anlayışlı bir yapıya sahiptirler.

Hesaplamalar bölümünde yer alan tüm hesaplama modüllerine BURADAN ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POPÜLER KONULAR

İLGİLİ MAKALELER